Pewność. Solidność. Szacunek. Zaufanie

O NAS

Dbamy o trzodę i zyskowność produkcji.

 

 

 

Nasza firma

 

Firma Unifarm Polska od 2015 roku zajmuję się optymalizacją produkcji, warunków utrzymania oraz żywienia ferm trzody chlewnej. Nasze produkty przeznaczone są dla wszystkich grup technologicznych oraz powstają w oparciu o ponad 20 lat doświadczenia w branży weterynaryjnej i zootechnicznej przez najlepszych w kraju specjalistów.

Właśnie dzięki temu nasze produkty znajdują wysokie uznanie u naszych klientów i jednocześnie uznawane są za najlepsze, najbezpieczniejsze i najefektywniejsze w swojej klasie przez niezależnych ekspertów.

Zapraszamy do współpracy!

„zwiększenie mięsności trzody poprzez dobór najlepszej jakości pasz”

 

Jako firma Unifarm Polska, oferujemy produkty dla najbardziej wymagających klientów, w przystępnych cenach. Nasza oferta posiada optymalne dla poszczególnych grup technologicznych trzody chlewnej pasze oraz dodatki, które pozwalają na uzyskanie najlepszej jakości mięsa i  tym samym zwiększenie zysków. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo elementy wyposażenia gospodarstwa.

Nasza oferta

Premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające
Dodatki paszowe
Surowce do produkcji pasz
Odzież i wyposażenie gospodarstwa

Rozwój firmy poprzez rozwój pracowników

Stawiamy na Ludzi.

Jednymi z najważniejszych czynników, które wpływają na sukces naszej firmy są pracownicy. Ich odpowiednie umiejętności i kwalifikacje decydują o skuteczności działań podejmowanych przez UNIFARM POLSKA. Doskonale wiemy, że nasi ludzie i ich wiedza, motywacja, wartości oraz umiejętności jakimi dysponują są naszym najcenniejszym zasobem.

W 1995 r. ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej AR we Wrocławiu.

Specjalizacja: w zakresie chorób trzody chlewnej ukończona w Puławach w roku 2000.

Doświadczenie:

Od 1995 roku pracuje w ramach własnej praktyki weterynaryjnej: w latach 1996-1998 jako lekarz weterynarii i kierownik produkcji w Pek, następnie w Pol Central Soya w Bieganowie (2500 loch), w 1998 r. Famutil Śmiłowo (8000 loch), w 1999r. PTTCH Czaplinek (3000 loch)

Piotr Krasowski

Prezes

W 1999 ukończył wydział zootechniki na AR w Lublinie a w  2000 ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na AR w Lublinie.

Specjalizacja: w zakresie chorób trzody chlewnej ukończona w Puławach w roku 2003.

Doświadczenie:

W latach od 2000 do 2008 pracował dla duńskiej spółki D.F.C. w Rzeczycach Śląskich (2500 loch). Od 2000 r. prywatna praktyka weterynaryjna.

Tomasz Kula

Wiceprezes

Współpraca z S.K.K farm-vet

 

Dzięki współpracy z S.K.K Farm-Vet nasze produkty wytwarzane są na nowoczesnej linii technologicznej z dbałością o jak najwyższą jakość oraz z zachowaniem wszelkich zasad  bezpieczeństwa.

unifarm

Pewność.Solidność.Szacunek.Zaufanie

NAPISZ DO NAS

Zgoda na kontakt

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 16.00

Skontaktuj się z naszym doradcą!