Dodatki paszowe

Pobierz nasz katalog produktów

Produkty

Bilo Bio-Cid Starter

Wytwarza silną, kwaśną (buforującą) barierę w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu wykazuje silne działanie antybakteryjne. Uzupełnia fizjologiczny niedobór kwasu solnego w żołądku, wspomagając przekształcanie się nieczynnego pepsynogen w pepsynę, enzym trawiący białko. Uniemożliwia niekontrolowany rozwój patogennej mikroflory, szczególnie E. coli., skutecznie zapobiega występowaniu biegunek u prosiąt i loch.

Dawkowanie: 4 kg na tonę paszy

Kwas L-ascorbinowy E300

Kwas L-askorbinowy, znany jako Witamina C, bierze udział w utrzymaniu równowagi oksydo-redukcyjnej, jako silny przeciwutleniacz wykazuje działanie detoksykujące, bierze udział w procesie krzepnięcia krwi oraz wspomaga działanie układu immunologicznego.

Ultrasorb S Extra

Kompleksowe rozwiązanie oparte na produktach opracowanych w celu minimalizacji wpływu mikotoksyn na świnie. Jest szczególnie dedykowany do pasz w wysokim stopniu skażonych mikotoksynami z grupy trichotecenów (jak DON, T-2, HT-2) jak i ZON oraz Fumonizynami.

Zawiera specjalnie wyselekcjonowane biologicznie czynne składniki do wiązania, trasnformacji i rozkładu mikotoksyn oraz wspiera naturalne mechanizmy obronne u świń przeciw mikotoksynom.

Rozwiązuje problemy związane z wydajnością i płodnością u świń spowodowane przez mikotoksyny jednocześnie utrzymując i poprawiając przyrosty u tuczu świń.

Dawkowanie: 1 kg na tonę paszy dla loch, knurów, prosiąt – 0,5 kg na tonę paszy dla tuczników.

Microzyme S

Produkt biologiczny używany do zmniejszania ilości stałych frakcji, obniża emisje szkodliwych gazów w tym amoniaku i siarkowodorów w świńskiej gnojownicy. Przyspiesza rozkład części stałych podczas przechowywania, zmniejsza i zapobiega powstaniu na powierzchni kożucha oraz zmniejsza zawartość toksycznych gazów.

Unizym

Preparat enzymatyczny do stosowania ze świeżymi zbożami i/lub zbożami o obniżonej  sprawności takimi jak żyto i przenżyto.

LUBISAN

Preparat służy do dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt oraz ludzi, środków transportu zwierzą oraz środków produkcji i transportu zbóż.

Tlenek Cynku Paszowy Zn-72%

Hamuje rozwój patogennej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, stosowany w pierwszych dniach po odsadzeniu. Podnosi poziom cukru, przyczyniając się do lepszego odżywienia tkanek.
Pomaga w hamowaniu upośledzenia działania licznych układów enzymatycznych związanych z metabolizmem kwasów nukleinowych, tłuszczów, białek, węglowodanów, odporności organizmu oraz różnicowania się komórek tkanki kostnej i chrzęstnej.

Robusta

Połączenie prebiotyku, starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzenia drożdżowego oraz silnych, naturalnych antyoksydantów. Robusta, wspomagając utrzymanie delikatnej równowagi mikrobiologicznej układu pokarmowego, pozytywnie wpływa na wskaźniki produkcyjne zwierząt.

Zwiększa mięsność, masę końcową jednocześnie redukując dzienny pobór paszy.

Dawkowanie: 2kg na tonę paszy

MPU UNIAENERGETYK

Mieszanka uzupełniająca stosowana do zwiększania energetyczności paszy .

unifarm

Pewność.Solidność.Szacunek.Zaufanie

NAPISZ DO NAS

Zgoda na kontakt

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek : 8.00 – 16.00 

Skontaktuj się z naszym doradcą!