Unifarm Polska

Aktualności

Najwyższej jakości produkty

Dzięki współpracy pomiędzy firmami Unifarm Polska Sp. J oraz S.K.K. FARMVET Sp. z o.o. Sp. k nasze produkty przygotywywane są z nawyższą starannością  oraz charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi.

Pobierz katalog ofertowy

Inni o nas

Nowa mieszalnia dodatków paszowych na opolszczyźnie.

Bez zdrowego żywienia nie ma mowy o zdrowym stadzie – taka jest myśl przewodnia tego przedsięwzięcia. Firma S.K.K. FarmVet, której właścicielami jest 3 lekarzy weterynarii, specjalistów chorób świń działa na rynku od 11 lat, pod marką Unifarm wprowadza na rynek dodatki paszowe, przede wszystkim dla świń.

Właśnie rusza produkcja tych dodatków w nowoczesnej mieszalni w Opolu.
– Marka Unifarm istnieje od 4 lat. Od teraz produkty te będą wytwarzane tutaj, na miejscu w naszej mieszalni – mówi Piotr Krasowski, prezes zarządu. – Będziemy produkowali środki żywienia dla wszystkich zwierząt gospodarskich, jednak naszym naturalnym rynkiem jest trzoda chlewna i na niej się na początku skupimy – dodaje.

Mieszalnia została wyposażona w dwie linie produkcyjne. Jedna do wytwarzania środków z surowców bez GMO i produktów odzwierzęcych, druga przeznaczona do mieszania również tych z GMO. Firma przewiduje wytwarzanie dodatków od 0,5% do 5%, a nawet 7,5%. Dużą precyzję w dozowaniu i naważaniu mają zapewnić nowoczesne, duńskie wagi (Jesma). Za wysoką jakość mieszania ma odpowiadać dwuwałowe, łopatowe mieszadło. Wydajność mieszalni sięga 3 t/godz. co oznacza, że miesięczna produkcja może wynosić nawet 500 t

źródło: www.topagrar.pl

Znajdź nas

Adres
ul. Czarnowąska 44
Opole, 45-920

Godziny pracy
Poniedziałek—piątek:
8:00–16:00

Udostępnij

 

Jeżeli uważasz, że ten artykuł może być pomocny dla innych, prosimy o jego udostępnienie na Twoich profilach w  portalach społecznościowych.